فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
مجموعه آموزش زبان Effortless

مجموعه عظیم آموزش زبان Effortless - در 5 سطح کامل - مکالمه و listening و...

روش آموزشی Effortless English با تكیه بر بهترین تحقیقات انجام شده در دنیا توسط متخصصین این رشته Dr. Stephen Krashen, Dr. James Asher, Dr. J. Marvin Brown, Dr. Ashley Hastings, Dr. Brenda Murphy, David Long and Blaine Ray بنیان نهاده شده است.

تحقیقات انجام شده كاملا واضح و روشن هستند ، دانشجویانی كه از این روش استفاده كرده اند در صحبت كردن انگلیسی بسیار بهتر از كسانی هستند كه از كتاب های راهنما و گرامر معمولی استفاده كرده بودند. در هر كشوری و در هر شرایطی كه این روش بكار گرفته شده ، دانش آموختگان این روش برتر از كسانی بودند كه از روش های قدیمی استفاده می كردند.

مزایای استفاده از این روش:

1- راه باور نكردنی برای یادگیری لغات و گرامر بدون مطالعه ، تنها با گوش دادن و جواب دادن به داستان هایی تحت عنوان mini-stories ، در این حالت شما نیاز ندارید چیزی را حفظ كنید.

2- توسط این روش بصورت عمیق مطالب در ذهن شما باقی می ماند یعنی دیگر برای صحبت كردن نیازی به فكر كردن و پیدا كردن و پیدا كردن كلمات برای بیان كردن منظور خود ندارید ، بلكه كلمات خود به خود به زبان شما جاری خواهند شد.

3- موضوعات گنجانده شده در این روش مقالات واقعی و جذاب بوده و جذابیت روش را بسیار بالا می برد.

4- در این روش شما گرامر را بطور طبیعی یاد می گیرید ، همانند كودكان كه سیر یادگیری زبان را بصورت طبیعی طی می كنند ، یعنی نیازی به مطالعه كتب گرامری ندارید.

5- سرعت یادگیری در این روش از روش های دیگر بیشتر است. (تا 4 برابر بیشتر)

6- با این روش نمره listening و speaking خود را در امتحان TOEFL IBT تا 40% افزایش دهید.

جلد اول: گرامر برای مبتدیان ::..

گرامر عامل كلیدی برای صحبت كردن سریع نیست. بهترین یادگیرندگان زبان انگلیسی كودكان هستند ، شاید بپرسید چرا؟ بدلیل اینكه آنها گرامر را نمی خوانند و آن را با استفاده از كتاب یاد نمی گیرند.آنها از قواعد effortless english استفاده می كنند. این روش بسیار قدرتمند است.

شما با استفاده از این روش تلفظ لغات را همانند انگلیسی زبانان یاد خواهید گرفت. معانی لغات را سریع و آسان یاد خواهید گرفت و گرامر بصورت اتوماتیك ملكه ذهن شما خواهد شد. شما اگر مانند اكثر زبان آموزان در حین صحبت كردن و یا گوش دادن بخواهید معانی لغات را یک به یک به یاد آورده و معنی كل جمله را اینگونه درك كنید ، در صحبت كردن و یا گوش دادن بسیلر كند عمل خواهید كرد.

ولی با استفاده از این روش شما همانند زبان مادری خود ، به زبان انگلیسی صحبت می كنید و جملات شنیده شده را می فهمید ، یعنی عكس العمل خودكار نشان می دهید و در نتیجه با آرامش كامل صحبت مب كنید.

درس های لغات:

این مجموعه به شما توسط فایل های صوتی لغات و عبارات را آموزش می دهد. به این صورت كه یكسری لغات را توضیح داده (بصورت صوتی) و شما توسط گوش دادن مكرر آنها را فرا می گیرید.شما می توانید این درس ها را با استفاده از كامپیوتر ، یا MP3 player استفاده كنید.

درس های پرسش و پاسخ mini-stories:

این درس ها از فایل های صوتی تشكیل شده اند كه در آنها داستانی مقاله یه موضوعی شرح داده میشود و در آن از شما پرشهایی می شود كه باید با توجه به موضو به آنها پاسخ دهید. این درس ها نیز باعث قرار دادن شما در رون طبیعی یادگیری می شوند و به شما كمك میكنند سرعت خود را در درك مطلب و پاسخ دادن به سوالات طرح شده بالا ببرید.

درس های نكات داستان ها:

در این درس ها شما گرامر را یاد خواهید گرفت آما بدون مطالعه قواعد دستوری و كتب گرامر. شما گرامر را در سیر طبیعی آن و همانند یك انگلیسی زبان خواهید آموخت.

مقالات صوتی (audio article):

این درس ها نیز شامل موضوعات جذابی هستند و با تكرار در گوش دادن آنها قدرت listening و speaking خود را بالا ببرید.

جلد 2: flow english :درس های سطح متوسط ::..

در درس های این جلد تمركز بر یادگیری زمان های گذشته و اصطلاحات (idioms) می باشد. كه این ها علاوه بر موارد ذكر شده در در جلد 1 می باشد. درسهای این جلد مكمل جلد 1 است .

جلد 3: درس های انگلیسی موفقیت در تجارت (success business) سطح پیشرفته ::..

این درس ها همانند درس های تجاری كسل كننده معمولی نیستند. با این درسها شما می آموزید كه چگونه حرفه خود را بهبود داده و چگونه یك تجارت موفق ایجاد كنید و چگونه پول خود را پس انداز كنید. در این جلد 8 درس شامل موضوعات مرتبط با موفقیت در تجارت امده است.

(توجه كنید كه مطالب آمده در این جلد نیز مانند 2 جلد قبلی برای درك مطلب (listening) و speaking می باشد.البته موضوعات متنوع انتخاب شده تا جذابیت یادگیری بیشتر شود و درحین یادگیری زبان با موضوعات دیگر نیز آشنا شوند.

جلد 4: درس های تصویری پیشرفته ::..

در این درس ها كه تصویری هستند نحوه تلفظ توسط انگلیسی زبانان آموزش داده می شود.در این فیلم ها از فیلم های سینمایی استفاده شده كه به جذابیت روش افزوده شده است.

فیلم های این مجموعه عبارتند از:

Lesson 1: Structural Action
Lesson 2: Neutral Vowels
Lesson 3: Consonant Action
Lesson 4: More Consonant Action
Lesson 5: Connected Speech
Lesson 6: Intonation & Rhythms
Lesson 7: Practice Scenes
Lesson 8: More Practice Scenes

توجه کنید که امروزه قدرت درک مطلب و Listening و صحبت کردن یا Speaking بسیار مهم بوده و دراکثر ها موارد تسلط فرد بر زبان انگلیسی را با توجه به این دو مهارت کلیدی می سنجند.
مدت زمان تخمینی برای تمام کردن این مجموعه 6 ماه بوده که با توجه به سرعت و پشتکار فردی بیشتر یا کمتر میشود.

این مجموعه به صورت متون طبقه بندی شده به همراه فایل های صوتی هر متن میباشد. تمامی کتاب های موجود در این مجموعه به صورت PDF , Word و فایل صوتی به صورت  Mp3 میباشد , پس هر کسی به راحتی میتواند از آن استفاده کند . بدون نیاز به کرک و نصب برنامه ی خاص و ...

این مجموعه یکی از آسان ترین راه های تمرین شنیداری یا listening نیز میباشد شما به راحت ترین شکل ممکن میتوانید از آن استفاده کنید.

این مجموعه عظیم یکی از مفیدترین آموزش های زبان موجود ارزبابی میشود...

این مجموعه عظیم شامل :

Learn The 7 Rules For Excellent English
(Flow English (Intermediate Level Lessons
 Success Business Lessons
New method learning English
 Real English Conversation Pack

نکاتی که در این مجموعه بیشتر توجه شده است :

متن ها و آموزش های گفته بیشتر به زبان گفتاری و عمومی نزدیک است و به هیچ وجه زبان انگلیسی رسمی با فورم عمومی و کتابی آن نیست. (به قول ما ایرانی ها زبان کوچه بازاری!)

استفاده کردن از اصطلاحات گفتاری رایجی که بیشتر در مکالمه ها دیده میشود. بحث شدن درباره ی مکالمه های روزمره و جملاتی که خیلی کتابی نیستند.
و...

قيمت : ۶۵۰۰ تومان
تعداد : 2 DVD
 
محصولات مشابه

آموزش مکالمه زبان آفریکانسی

آموزش زبان آفریکانسی (آفریقایی) شامل 11 قسمت فایل صوتی آموزشی ، همراه کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به آفریکانسی.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش مکالمه زبان ارمنی شرق

آموزش زبان ارمنی شرقی شامل 11 قسمت فایل صوتی آموزشی و کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به ارمنی (شرقی).
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش مکالمه زبان عربی شرقی

آموزش زبان عربی شرقی شامل 50 قسمت فایل صوتی آموزشی همراه کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به عربی (شرقی).
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش مکالمه زبان پرتقالی

مجموعه آموزش زبان پرتقالی شامل 105 قسمت فایل صوتی آموزشی ، همراه کتاب الکترونیک واژه نامه انگلیسی به پرتقالی.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش مهارت و درک انگلیسی

گوش دادن به مکالمه های انگلیسی زبانان در سراسر دنیا و یادگیری در تمامی زمینه های زندگی که درک شما را بالا میبرد!
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش مکالمه انگلیسی (1)

سریال 26 قسمتی با مکالمات و گفتگوهای روزمره و البته ضروری ، مانند پذیرایی از یک میهمان، به دنبال یک آدرس گشتن و...
قيمت : ۷۵۰۰ تومان
|
تعداد : 3 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۱۱۲۰
دیروز :
۲۶۵۵
مجموع بازدید ها :
۸۸۲۳۵۳۴۹