فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
بازگویی رازهای شعبده بازی

فیلم آموزشی كاملترین مجموعه بازگویی رازهای شعبده بازها

آیا دوست دارید رازهای بزرگ شعبده بازان را یاد بگیرید؟ آیا دوست دارید بدانید چگونه میشود پرواز كرد؟ چگونه میشود روی آب راه رفت؟ چگونه میشود از دیوار عبور كرد؟ ما به شما آموزش می دهیم...

این مجموعه كاملترین مجموعه بازگویی رازهای شعبده بازیهای بزرگ دنیا میباشد. در این مجموعه راز كلیه معروفترین شعبده بازی های دنیا بازگو میگردد.

مجموعه شکستن راز شعبده باز ، بزرگ ترین رازهای شعبده بازان را افشا می کند! تا کنون هیچ شعبده بازی جرات نمایش آن چه که در پشت صحنه شعبده بازی اتفاق می افتد را نداشته است.

اما اکنون، «شعبده باز نقاب دار» رازهایی را که بینندگان را مسحور خود می ساختند به تصویر می کشد. همیشه این سوال بوده که چگونه ممکن است یک انسان نصف شود، یک فیل غیب شود، تیری از بدن انسان رد شود، از یک تانک آب قفل شده فرار کرد و...

مجموعه شعبده بازی های ماسك اولین مجموعه آموزشی پشت صحنه دنیای سحر و جادوی شعبده بازی های مشهور دنیا می باشد كه برای اولین بار در سال 1997-1998 از یكی از شبكه های تلویزیون ایالات متحده امریكا پخش گردید. در اوائل كار این مجموعه با اعتراض شعبده بازان مواجه گردید اما پس از طی مدت زمانی و اخذ اجازه های كتبی از انجمن شعبده بازان دنیا این مجموعه شگفت انگیز برای آگاهی مردم نسبت به كارهای محیر العقول شعبده بازان مجددا راه اندازی گردید.

هنرمند اصلی این مجموعه آقای ول ولنتینو میباشد كه خود یكی از شعبده بازان مشهور دنیا است . ولنتینو در این مجموعه پشت صحنه بزرگترین شعبده بازی های دنیا از جمله كارهای دیوید كاپرفیلد ، كریس آنجل ، هری هودینی ، دیوید بلین و دیگر شعبده بازان نامی جهان را به نمایش در می آورد. بازی های بسیار شگفت انگیزی چون نصف كردن انسان ، پرواز كردن در آسمان ، غیب كردن فیل ، معلق كردن دستیار در هوا ، غیب كردن اجسام بزرگ و هزاران بازی بزرگ را به نمایش در می آورد.

ول ولنتینو از دوران كودكی به شعبده بازی علاقمند بوده و دائم در حال انجام كارهای عجیب و غریب بوده است . او در ابتدای كار فقط در محافل دوستانه و در مدرسه برای دوستانش شعبده بازی میكرده اما دیری نپائید تا او سر از چند برنامه شبكه تلویزینونی در آورد . ولنتینو توانست در مدت كوتاهی پا در جای بزرگان شعبده بازی دنیا بگذارد . او با مطالعه چندین كتاب از رازهای هری هودینی در این زمینه با تجربه تر شده بود.

او دوست داشت متفاوت باشد و همیشه سعی می كرد راز شعبده بازان دیگر را حدس بزند . در این میان تصمیم گرفت تا پشت پرده بازی های شعبده را به مردم نمایش دهد اما یك مشكل این میان بود و آن نمایان بودن چهره اش بود . از اینرو ایده شعبده با ماسك به ذهنش خطور كرد و توانست با همكاری و اسپانسری شركت نش در یكی از شبكه های تلویزیونی مجموعه Mask Magic را ارائه دهد.

بر خلاف تصورش این مجموعه با استقبال بی نظیری از سوی مردم مواجه شد . ادامه دادن این كار نیاز به هزینه بسیار گزاف  بدون اسپانسر و نبودن مشاجره با انجمن شعبده بازان را می طلبید . استقبال این مجموعه ولنتینو را بر آن داشت تا بار دیگر در سال 2008 مجموعه جدید از Mask Magic را ارائه دهد و بار دیگر راز پشت صحنه بزرگان شعبده بازی را فاش نماید .

ولنتینو در بازیهایش نصف شدن دیوید كاپرفیلد و عبور از دیوار چین را به خوبی به نمایش می گذارد . روال انجام مجموعه هایش بدین صورت است كه ابتدا خود بازی را برای شما به نمایش می گذارد و سپس راز بازی را به شما آموزش میدهد . شما می توانید راز غیب شدن یك فیل و یا راز پرواز كردن كریس آنجل در آسمان را از مجموعه Mask Magic به راحتی بیاموزید . همچنین در این مجموعه ولنتینو فقط به بازگویی رازهای بزرگ بسنده نكرده و بسیار از بازی های شعبده خیابانی و محفلی نیز میپردازد . برخی از این بازی ها بسیار ساده بوده و با وسایل بسیار ساده طراحی شده است اما درست انجام دادن آن باعث شگفتی اطرافیان شما میگردد .

ما در این مجموعه برای شما هر سه مجموعه Mask Magic  که به نام Magic-s biggest Secrets Finally Revealed هم شناخته میشود را تهیه کرده ایم. این مجموعه شامل سه فصل میباشد که مربوط به مجموعه برنامه های سال های 1998 , 2002 و 2008 میباشد.

- پرواز از زمین
- بریدن انسان
- غیب كردن فیل
- ناپدید كردن هواپیما ، تانك ، قطار ، ماشین و غیره . .
- بازگویی راز های هری هودینی
- بازگویی برخی راز های كریس آنجل
- بازگویی راز های دیوید كاپرفیلد
- بازگویی راز های دیوید بلین
- عبور شمشیر از بدن
- رد كردن دست از بدن
- راز پرواز كریس آنجل در آسمان
- ناپدید كردن انسان روی صحنه
- بازگویی راز انواع جعبه های شعبده بازی
- بازگویی راز ظاهر نمودن پرندگان و دیگر حیوانات
- بازگویی راز انواع جعبه های شمیر
- بازگویی راز انواع قوطی ها و بطری های شعبده
- راز انواع شعبده های طناب
- راز شعبده حلقه های چینی
- و دهها راز و بازی معروف و بزرگ شعبده بازی

قيمت : ۶۵۰۰ تومان
تعداد : 2 DVD
 
محصولات مشابه

مستند سیاره یخی

مستندی فوق العاده زیبا که به داستان زندگی موجودات و طبیعت در دل کوهها و دریاهای پوشیده از یخ را روایت میکند. امتیاز 9.5 از 10.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند زندگی حیوانات

دنیای حیوانات، پر رمز و راز است، دنیایی كه بشر جستجوگر را بدنبال خود كشانیده و هر روز او را با كشف جدیدش شگفت زده كرده.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند کاخ باکینگهام

سفری خواهید داشت به اطراف و درون این کاخ با شکوه و از نزدیک شاهد زیبایی غیرقابل وصف این عمارت خواهید بود.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

داستان علمی و تخیلی آکسفورد

این مجموعه حاوی ۳۱ داستان صوتی جذاب و دلنشین میباشد که برای تقویت مهارت شنیداری و گفتاری خود توصیه میشود.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

مستند کارخانجات عظیم جهان

مستندی جالب از کمپانی های معروف و عظیم و مراحل طراحی، ساخت و تولید مدل های مختلفی از محصولات این کارخانه ها.
قيمت : ۶۵۰۰ تومان
|
تعداد : 2 DVD
   

مستند اسلام امپراتوری ایمان

در اینجا با زندگی محمد (ص) و خلفای اولیه در جنگ های صلیبی و حمله مغول و امپراتوری عثمانی و صفوی آشنا میشوید.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

مستند هواپیمای Airbus A380

هواپیمایی پهن پیكر، 4 موتوره و 2 طبقه ساخته شركت ایرباس. این هواپیما بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان است.
قيمت : ۵۲۵۰ تومان
|
تعداد : 2 CD
   

تردستی های کاپرفیلد و آنجل

شامل: عبور از دیوار چین - غیب کردن قطار و هواپیما - نصف کردن خودش با اره - فرار از ساختمان در حال تخریب و...
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۴۱۳۶
دیروز :
۳۶۲۶
مجموع بازدید ها :
۸۷۹۷۳۸۰۲