فهرست محصولات صفحه اصلی
منوی اصلی
جعبه ابزار جلوه ویژه ویدیویی 3
 پک شماره سه "جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی" Digital Juice : Compositors Toolkit Visual FX Library Pack 3 !

دریایی از کلیپ های "جلوه های ویژه Visual FX" با کیفیت سینمایی آماده ویرایش، میکس و مونتاژ را یکجا به دست آورید و در کمترین زمان حرفه ای ترین آثار را خلق کنید !

نکته مهم : پکیج شماره سه این مجموعه تنها متشکل از 13 دی وی دی و شامل مباحث Magic FX (سحر و جادو)، Paint Splash (پاشیدن رنگ)، Paint Throw (پرتاب رنگ)، Rain (باران)، Smoke (دود) می باشد. برای داشتن آرشیو کامل این مجموعه باید مجموع هر چهار پکیج را تهیه نمایید ( برای خرید هر 4 مجموعه کلیک کنید ).

در یک نگاه محتویات مجموع چهار پکیج و آرشیو کامل Compositors Toolkit Visual FX Library متشکل از چیست ؟

- مجموعا بیش از 160 گیگابایت، 250 کلیپ و 51 دی وی دی متشکل از کلیپ های فوق العاده با کیفیت "جلوه های ویژه" با فرمت MOV .

- کیفیت فوق HD تمام کلیپ ها با رزولوشن 2048 در 1536 .

- کلیپ ها ضبط شده به صورت Super Slow Motion با فوق آهسته تا به سادگی برای تمامی مضامین قابل استفاده باشند .

- تنوع موضوعی و تعداد قابل قبول فایل و طرح آماده جلوه های ویژه ویدیویی برای هر موضوع :

* موضوعاتی همچون ابرها، ذرات معلق در هوا، عناصر و آیتم های شکستنی، حرکت پارچه ، جوهر ، سحر و جادو ، پاشیدن و پرتاب رنگ، باران، دود، برف و آب .

- تمامی کلیپ ها به طور کامل قابل میکس هستند و در بسیاری از آنها نیز محتویات اصلی آیتم به صورت Pre Extracted یا از پیش جدا شده است با کانال آلفا و به سادگی در فیلم دیگری قابل استفاده است .

- سازگاری کامل نرم افزار های مطرح Visual FX یا Compositing Softwares همچون After Effects, Apple Shake, Autodesk Combustion, و همچنین دیگر نرم افزار رایج میکس و مونتاژ مانند Premiere, Edius, Pinnacle, VideoStudio, Vegas و ...

- صرفه جویی در مصرف وقت و تولید طرح های بی نظیر بسیار با کیفیت !

- عالی برای ویراستاران و سازندگان فیلم و ویدیو، ویدیو کلیپ، سازندگان برنامه های تلویزیونی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی به ویژه در بحث جلوه های ویژه .

- به همراه نسخه کامل نرم افزار های مطرح میکس و مونتاژ ویدیویی و جلوه های ویژه دنیا: Adobe After Effects CS4, Adobe Premiere CS4, Edius 5.00 و نرم افزار Juicer v.359 !

نکته مهم : تمامی DVD های این مجموعه مستقیما برگرفته شده از دیسک های اورجینال این محصول هستند و با نرم افزار Juicer سازگاری کامل دارند !

فروشگاه آنلاین سام سی دی آرشیو کامل و عظیم سری محصولات Digital Juice Compositors Toolkit Visual FX Library را در قالب چهار پکیج مجزا و 51 دی وی دی آماده عرضه به هموطنان علاقمند به جلوه های ویژه و میکس و مونتاژ و امور ویدیویی کرده است!

محتویات پک شماره سه "جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی" Digital Juice : Compositors Toolkit Visual FX Library

موضوع Magic FX (سحر و جادو)

- متشکل از 25 کلیپ متنوع "سحر و جادو" که متشکل از آتشک ها، جرقه ها، دود و دیگر عناصری جادویی که می تواند مرتبط با این زمینه در دنیای سینمایی پر از جلوه های ویژه امروز است، باشد.

کیفیت فوق العاده بالای تصاویر به همراه کلیپ های جانبی قابل جدا شدن Pre Extracted Matte با کانال آلفا از همان آیتم کلیپ .

موضوع Paint Splash (پاشیدن رنگ)

- متشکل از 22 کلیپ متنوع "پاشیدن رنگ" که به زیبایی اثر و حالت پاشین رنگ بر روی یک سطح شفاف را با تمامی پیامد هایش در حالات مختلف و رنگ های مختلف ضبط شده است که برای استفاده در بسیاری از صحنه های فیلم ها کلیپ هایی مفید و ضروری هستند .

کیفیت فوق العاده بالای تصاویر به همراه کلیپ های جانبی قابل جدا شدن Pre Extracted Matte با کانال آلفا از همان آیتم کلیپ .

موضوع Paint Throw (پرتاب رنگ)

- متشکل از 17 کلیپ متنوع "پرتاب رنگ" ! پرتاب رنگ در هوا می تواند هزاران حرکت زیبا و منحصر به فرد را با خود به ارمغان آورد که در مجموعه کلیپ های پرتاب رنگ "جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی" شما با قادر به استفاده از لحظه لحظه این اتفاق در بالاترین کیفیت ممکن خود هستند . تاب خوردن رنگ در هوا، پاشیده شدنش، ترکیب چند رنگ با هم ، موج زیبای آن و ... همه و همه می تواند صحنه بی نظیر را برای فیلم شما رقم بزند .

کیفیت فوق العاده بالای تصاویر به همراه کلیپ های جانبی قابل جدا شدن Pre Extracted Matte با کانال آلفا از همان آیتم کلیپ .

موضوع Rain (باران)

- متشکل از 14 کلیپ متنوع "باران"! بارش زیبای باران، برخورد قطرات باران با زمین، برخورد با سطح آب و دریاچه، صحنه هایی از کولاک و وزش باد و باران و همچنین کلیپ بارش باران در نماهای مختلف دوربین حتی از فیلم بر داری مستقیم از زمین همه و همه از حالات زیبای کلیپ های مفید این مبحث هستند که برای هر فیلم سازی می تواند مفید باشد .

موضوع Smoke Billows and Blasts, Smoke Wisps (دود)

- این دو موضوع مرتبط با "دود" مجموعا متشکل از 24 کلیپ می باشند! حالات مختلف حرکات انواع دود ناشی از اجسام مختلف در هوا به سمت های مختلف، با شتاب مختلف، در حجم های مختلف و همچنین مه که حالات مختلف زیبایی را نیز رقم می زنند با کیفیت فوق العاده بالای سینمایی عالی برای فیلم سازان. چرا که دود یکی از سلاح های پیروزی هر Visual FX کاری در خلق اثر جلوه های ویژه است .

کیفیت فوق العاده بالای تصاویر به همراه کلیپ های جانبی قابل جدا شدن Pre Extracted Matte با کانال آلفا از همان آیتم کلیپ .

 محصول مرتبط: بسته شماره 1 جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی Digital Juice

 محصول مرتبط: بسته شماره 2 جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی Digital Juice

 محصول مرتبط: بسته شماره 4 جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی Digital Juice

 محصول مرتبط: پکیج عظیم بسته شماره 1 تـا 4 جعبه ابزار جلوه های ویژه ویدیویی Digital Juice

قيمت : ۱۶۵۰۰ تومان
تعداد : 13 DVD
 
محصولات مشابه

آموزش مایا دیجیتال تیوترز 1

کلکسیونی بی نظیر از آموزشهای حرفه ای و با کیفیت نرم افزار Maya از شرکت بزرگ و معتبر Digital Tutors در سال 2012 (پک 1).
قيمت : ۱۶۰۰۰ تومان
|
تعداد : 12 DVD
   

پک عظیم طرحهای لایه باز آماده

مجموعه طرح های لایه باز آماده Juice Drops - بیش از 300 گیگابایت طرح آماده و بسیار با کیفیت لایه باز PSD فتوشاپ! حرفه ایها...!
قيمت : ۹۰۵۰۰ تومان
|
تعداد : 82 DVD
   

پک طرحهای لایه باز آماده 6

مجموعه طرح های لایه باز آماده Juice Drops - بیش از 50 گیگابایت و 400 طرح آماده و بسیار با کیفیت لایه باز PSD فتوشاپ! (پک 6).
قيمت : ۱۷۰۰۰ تومان
|
تعداد : 14 DVD
   

آموزش حرفه ای مایا (سری 1)

مجموعه ای عظیم و بی همتا در زمینه آموزش نرم افزار قدرتمند و شماره یک انیمیشن سازی دنیا Maya بیاموزید! (پک 1)
قيمت : ۲۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 22 DVD
   

آموزش مایا کمپانی Simply Maya

مجموعه عظیم آموزشی حرفه ای مایا از کمپانی Simply Maya. بیش از 450 ساعت آموزش مالتی مدیا حرفه ای مایا.
قيمت : ۳۲۵۰۰ تومان
|
تعداد : 24 DVD
   

مجموعه عظیم آموزش HTML5

کاملترین مجموعه آموزش تصویری HTML5 بیش از 18 ساعت. نسخه جدید زبان نشانه گذاری ابر متن برای ساخت صفحات وب.
قيمت : ۵۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 DVD
   

آموزش افکت گذاری در فتوشاپ

در اینجا میاموزید چگونه با استفاده از افکت های موجود در فتوشاپ استفاده کنید و تصاویر خیره کننده ای را خلق کنید.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   

آموزش شبکه کردن کامپیوترها

با طرز کار Router ها یا همون مودم های گیرنده شما و ارسال کننده سرور و همچنین پهنای باند و مدیریت آن اشنا خواهید شد.
قيمت : ۴۵۰۰ تومان
|
تعداد : 1 CD
   
محصولات برتر
جستجو
بازدید ها
امروز :
۷۹۰
دیروز :
۱۰۱۸
مجموع بازدید ها :
۸۸۰۷۰۴۱۴